Oferta

Wszystkich turystów przemierzających urokliwe nadbużańskie tereny i chcących odpocząć w zgodzie z naturą zapraszamy do Nas!

 


Na naszych gości czekają:

 • domek wakacyjny dla 4 osób, wyposażony w łazienkę i aneks kuchenny

 • 4 pokoje dwuosobowe z dostępem do dwóch łazienek, mieszczące się w głównym domu jednorodzinnym

Do dyspozycji gości oddajemy także zaciszną altankę wyposażoną w sprzęt grillowy, idealne miejsce na spędzanie letnich wieczorów.

 

Dla tych, którzy chcieliby zakosztować pysznego, domowego i zdrowego jedzenia, oferujemy pobyt z wyżywieniem. Posiłki przygotowywane są z naturalnych produktów, a warzywa i owoce czerpiemy z własnego przydomowego ogródka i sadu.

 

Wielbicielom letniego lenistwa proponujemy kąpiele słoneczne na zielonej trawie, w międzyczasie podjadając zdrowe przekąski, takie jak truskawki, poziomki, maliny, czereśnie, wiśnie, porzeczki, agrest, jabłka, gruszki, morele, brzoskwinie, śliwy, winogrona, orzechy laskowe i włoskie, a to wszystko z przydomowych drzewek.

 

Na miłośników natury czeka szeroki wachlarz gatunków przeróżnych roślin i zwierząt, które z zachowaniem ciszy i spokoju na pewno będzie można obejrzeć w ich naturalnym środowisku.


Dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w siodle proponujemy:

 • naukę obejścia z koniem, czyszczenia, siodłania oraz rozumienia końskiego języka

 • dla najmłodszych przejażdżki na kucykach

 • dla starszych dzieci i dorosłych - naukę jazdy konnej na lonży oraz na padoku

 • dla doświadczonych zwiedzanie pięknych podlaskich terenów z końskiego grzbietu

  Nasze bezpieczne i ułożone konie chętnie wprowadzą każdego w świat jeździectwa, a doświadczeni instruktorzy pokażą, jak w spokoju i harmonii porozumieć się z tymi wspaniałymi zwierzętami.

   

Rankiem dotyk rosy na świeżej trawie, zapach kwiatów oraz śpiew ptaków, wieczorami ognisko, śpiewanie, gwieździste niebo oraz koncert świerszczy i rzekotek. To wszystko, a także ciepła, rodzinna atmosfera i piekno okolicy sprawiają, że nasi goście chętnie powracają w te okolice.

 

Cennik:

 • 30zł – 100zł 1 osoba/dobę

 • posiłki i ceny wyżywienia do uzgodnienia